Mise:

Naším posláním je kombinací odborného personálu, bezpečné IT infrastruktury a inovativního přístupu vytvářet také portfolio produktů a služeb, které zhodnocuje kaptiál našich klientů a poskytuje komfortní a transparentní řešení pro naše partnery.

Vize:

Chceme vybudovat mezinárodně silného obchodníka  s cennými papíry, který bude svým klientům poskytovat dostupnější, stále kvalitnější, ale hlavně specializované portfolio finančních služeb.

Kontaktujte nás

Vaša správa bola úspešne odoslaná Nastala chyba! Skúste prosím neskôr Vyplňte potrebné polia

Záujemca o investičnú službu berie na vedomie, že na spracúvanie vyššie uvedených osobných údajov spoločnosť CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s. so sídlom Slávičie údolie 106, 811 02 Bratislava, IČO: 36 853 054 nepotrebuje súhlas, nakoľko právny základ spracúvania je uvedený v § 13 ods. 1 písm. b) a c) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Ďalšie detaily v oblasti spracúvania a ochrany osobných údajov vrátane práv dotknutých osôb, sú uvedené na internetovej stránke Obchodníka www.capitalmarkets.sk/o-nas/licencie-a-regulacie/ v dokumente Privacy Notice (Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov).